מטוס פרטי הוא חלום של רבים. חברת "גולדן ג'טס" מגשימה חלומות לכל מי שחלם לטוס במטוס פרטי. חברת גולדן ג'טס מציעה מגוון מטוסי סילון פרטיים ברמות שונות עבור לקוחותיה. השימוש בשרותינו מאפשר תכנון מדויק ומרבי של לוח הזמנים של הלקוח בהתאמה לדרישותיו תוך הקפדה על רמת שרות גבוהה. כל המטוסים שאנו מציעים הם מטוסי סילון דו מנועיים הכוללים תא נוסעים מפואר ושרות ברמה גבוהה מאד. במהלך הטיסה מוגשים לנוסעים מזון ומשקאות על ידי צוות מיומן ואדיב. קיימת אפשרות לשימוש בטרקלין VIP ובשרותי הסעה אישיים. חולמים על טיסה פרטית לקפריסין או טיסה פרטית לאיי יוון? צרו עמנו קר להגשמת החלום.

מטוס פרטי

נוסעים Hawker 4000 – 10

מטוס מנהלים מסוג גולף סטרים

 נוסעים Gulfstream G4 – 14

Private jet plane flying above clouds in sunset

נוסעים Beechcraft 4000 – 10

Small plane lands on a runway at sunset in the evening.

נוסעים Challenger 350 – 10

במשך שנים נחשבו טיסות פרטיות לנחלתם של עשירי האומה בלבד. אלא שבעשור האחרון נפתח השוק לישראלים רבים, אשר הבינו שלפעמים כדאי להשקיע קצת יותר וליהנות מחוויה של פעם בחיים. אז אילו מטוסים פרטיים ישנם? לאן ניתן לטוס באמצעותם? מה צפוי לכם במהלך הטיסה? וכמה עולה התענוג? הנה כל התשובות לשאלות הבוערות על מטוסים פרטיים.

 

מטוס פרטי, נעים להכיר

דגמי מטוסים רבים פועלים בישראל. חלקם טסים באמצעות מנוע ה"פלופלור" (מנוע אחד או שניים) ואחרים באמצעות מנועי סילון. בחלק מהדגמים מקום ל-3-4 טסים בלבד, בעוד אחרים יכולים לספק את החוויה ל-14 נוסעים מלבד הטייס. הדגם הנפוץ ביותר הוא ה"ססנה" (על שלל תתי הדגמים שלו), כאשר הדגמים החדישים והמפנקים ביותר הם אלו ממשפחת "האוקר", "צ'לנג'ר", "ביצ'קראפט" ועוד.

 

לאילו יעדים ניתן להגיע באמצעות מטוס פרטי?

לשאלה שבכותרת אין תשובה אחת, באופן טבעי. הדבר תלוי בסוג המטוס. באופן עקרוני, ניתן להגיע לכל מקום בעולם בכל מטוס. השאלה כמה עצירות ביניים יהיו לכם בדרך… היעדים הפופולאריים ביותר לטיסות פרטיות מישראל הן איי יוון המרהיבים, כמו גם מספר יעדים בקפריסין. גם יעדים ברחבי אירופה נפוצים הן לנופשים והן למטרות עסקיות. בכדי לחצות אוקיינוסים בדרככם למזרח הרחוק, לניו יורק וליעדים נוספים, עליכם יהיה לעצור לתדלוק לאחר מספר שעות טיסה.

 

מהלך הטיסה

טיסה באמצעות מטוס פרטי היא עניין מפנק, במרבית המטוסים. נכון, ישנם דגמים בסיסיים בהם "תיהנו" ממושב ולא הרבה יותר מכך, אבל מרבית החברות מציעות שלל פינוקים, אשר הופכים את החוויה לבלתי נשכחת:

  • תפריט עשיר ומגוון הכולל ארוחות מלאות, קינוחים, יין ואלכוהול.
  • דיילת אישית שלכם ורק שלכם.
  • מושבים נוחים ומפנקים הנשכבים למיטות של ממש.
  • אזורי עבודה הכוללים שולחנות למחשבים ניידים, חיבורי חשמל ואינטרנט לוויני.
  • תכניות בידור ומסכים אישיים גדולים.
  • אפשרות להסעה עד ומפתח המטוס.
  • בידוק בטחוני וביקורת דרכונים ללא נוכחותכם.
  • אפשרות לנחיתה בשדות תעופה קטנים ובעלי מסלולי נחיתה קצרים.
  • שקט נפלא לאורך כל שלבי הטיסה. בלי צעקות, בלי בכי, בלי המולה.

 

מידע נוסף על טיסות במטוס פרטי

לא נחזיק אתכם במתח יותר, ונספר לכם שמחירי טיסה במטוס פרטי מתחילים מאזור ה-7,000 דולר לכיוון ליעדים הקרובים. נשמע הרבה? לא אם מחלקים את זה ב-10 ואף 14 חברים. במקרה הזה, תיהנו מחוויה אדירה בפחות מ-700 דולר. ליעדי אירופה המחירים נעים לרוב בין 10 ל-15 אלף דולר, ולטיסות הטראנס אטלנטיות המחיר כפול מכך ואף יותר.

עוד חשוב לדעת שבעיקר בתקופות החמות, כדאי מאוד להזמין מקום כמה שיותר מזמן מראש, שכן מספר המטוסים מוגבל. כמובן שתוכלו לבקש שעת המראה ספציפית, ובהתאם לזמינות המטוסים, תיענו בחיוב.

 

נופש? פגישת עסקים? חופשה משפחתית? הפתעה לאישה? לא משנה מה הסיבה, משנה מה הדרך. מטוס פרטי – טעימה מהחיים הטובים.

Call Now Button